Prekių katalogas
DARŽELIUI
MOKYKLAI
EXTRA KLASĖS ERGONOMIŠKOS KĖDĖS ENTELO DARŽELIUI IR MOKYKLAI
Biurui
Sporto inventorius ir įranga
Paslaugos
Apie mus

 Mieli klientai,
Mes, UAB ,,ARTOM’’, rinkoje esame jau aštunti metai. Mūsų pagrindinė misija - įvairių valstybinių įstaigų ir organizacijų aprūpinimas ne tik baldais, bet ir žaislais, kanceliarinėmis, sporto prekėmis, buitine technika, taip pat lauko žaidimo aikštelėmis - beveik viskuo, ko gali prireikti šių dienų darželiui ar mokyklai. Mūsų siūloma produkcija - tai kruopščiai atrinktos partnerių prekės ir Lietuvoje gaminami baldai bei įranga. Atstovaujame pasaulyje gerai žinomus prekinius ženklus: prancuzų ,,Smoby”, amerikiečių ,,Little tikes”, britų ,,Weplay”, japonų ,,Hello Kitty” ir daugelį kitų. Partnerių produkcija yra itin aukštos kokybės, sertifikuota Europos Sąjungoje.
Lietuviški darželio ir mokykliniai baldai pagaminti iš sertifikuotų Europos Sąjungoje medžiagų. 

Mūsų pagrindinis tikslas - kokybės ir palankios kainos santykis. Kompetetingi darbuotojai ne tik patars išsirinkti norimą baldą, bet ir paruoš Jums tinkančius projektus, atvyks į Jūsų įstaigą. Naujai įdiegta sistema užtikrins greitesnį prekių pristatymo bei lankstų apmokėjimo terminą. Džiaugiamės nuoširdžiu bendradarbiavimu, todėl nuolat siūlome įvairias lojalumo programas.

Turime sukaupę didelę patirtį, kiekvieną dieną stengiamės gerinti ne tik mūsų siūlomų gaminių kokybę, bet ir trumpinti pristatymo terminus, gerinti bendravimo kokybę su klientais. Labai norime ir tikimės su Jumis draugauti ir ateityje.


Ačiū, kad esate!

 

 

Akcijos ir naujienos
Prekių krepšelis
Išsirinkta prekių: 0 (kiekis: 0)
Suma: 0.00 €
Top prekės
Mūsų kontaktai
UAB „Artom“
Įmonės kodas: 301135648
PVM LT100003685511 
A/s LT797300010103551372
AB Bankas Swedbank
Kareivių g. 19-138, Vilnius
Tel./fax. +37052052710
Mob. tel.+37060832212
pardavimai@artom.lt